Eventos

Divendres

6

Març

Divendres, 6 Març

MetalmaniA (Metallica Show)

Beikozini, Ondarroa (Bizkaia)

Dissabte

7

Març

Sala Zentral, Pamplona (Navarra)

Diumenge

8

Març

Sala Andén 56, Burgos

Divendres

13

Març

Divendres, 13 Març

Obús "Con un par!!"

Sala Stage Live, Bilbao (Bizkaia)

Dissabte

14

Març

Dissabte, 14 Març

Skabidean

Doka Kafe Antzokia, Donosti

Dissabte

14

Març

Dissabte, 14 Març

Obús "Con un par!!"

Sala Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Divendres

20

Març

Sala Norma, Logroño

Divendres

20

Març

Divendres, 20 Març

La Húngara

Sala Andén 56, Burgos

Dissabte

21

Març

Dissabte, 21 Març

Martita de Graná

Teatro Jesus Ibañez de Matauco Centro Civico Hegoalde, Vitoria Gasteiz

Dissabte

21

Març

Sala Kubik, Vitoria

Diumenge

22

Març

Bilbo Rock, Bilbao (Bizkaia)

Diumenge

22

Març

Diumenge, 22 Març

Martita de Graná

Bilbo Rock, Bilbao (Bizkaia)

Divendres

27

Març

Divendres, 27 Març

Mamá Ladilla No Estaba MuerTOUR

Sala Zentral, Pamplona (Navarra)

Dissabte

28

Març

Teatro Félix Petite (Centro Cívico), Vitoria-Gasteiz

Dissabte

28

Març

Dissabte, 28 Març

Trallery + Tyrant

Sala Stage Live, Bilbao (Bizkaia)

Dissabte

28

Març

Doka Kafe Antzokia, Donostia

Divendres

3

Abril

Sala Norma, Logroño

Divendres

3

Abril

Divendres, 3 Abril

Messura "Animal Tour"

Sala Azkena, Bilbao

Dissabte

4

Abril

Sala Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Diumenge

5

Abril

Sala Andén 56, Burgos

Dissabte

25

Abril

Sala Stage Live, Bilbao

Dijous

14

Maig

Dijous, 14 Maig

Immaculate Fools

Sala Porta Caeli, Valladolid

Divendres

15

Maig

Divendres, 15 Maig

Immaculate Fools

Sala Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Dissabte

16

Maig

Teatro Albéniz, Gijón

Dissabte

16

Maig

Dissabte, 16 Maig

MORODO & Okoumé Lions

Sala Zentral, Pamplona Iruña

Dissabte

16

Maig

Dissabte, 16 Maig

Hard Gz "Guezeta Tour"

Sala Kubik, Vitoria Gasteiz

Diumenge

17

Maig

Espacio Las Armas, Zaragoza

Divendres

22

Maig

Sala Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Divendres

22

Maig

Sala Andén 56, Burgos

Dissabte

23

Maig

Sala Stage Live, Bilbao

Dissabte

23

Maig

Doka Kafe Antzokia, Donostia

Dissabte

23

Maig

Dissabte, 23 Maig

Los de Marras

Kafe Antzoki Bilbao, Bilbao

Divendres

29

Maig

Divendres, 29 Maig

Immaculate Fools

Sala Zentral, Pamplona Iruña

Divendres

5

Juny

Sala Stage Live, Bilbao (Bizkaia)

Diumenge

7

Juny

Sala Potemkim, Salamanca

Divendres

12

Juny

Divendres, 12 Juny

Vaquero & Clavero

Sala Zentral, Pamplona (Navarra)

Divendres

12

Juny

Divendres, 12 Juny

Nacho García "Estoy Mayor"

Bilbo Rock, Bilbao (Bizkaia)

Dissabte

13

Juny

Dissabte, 13 Juny

Vaquero & Clavero

Sala Andén 56, Burgos

Dissabte

17

Urria

Sala Cool Stage, Madrid

Dissabte

17

Urria

Dissabte, 17 Urria

MORODO & Okoumé Lions

Sala Jimmy Jazz, Vitoria-Gasteiz

Divendres

6

Novembre

Divendres, 6 Novembre

+dMANÁ Energía Positiva Tour 2020

Kafe Antzoki Bilbao, Bilbao

Dissabte

7

Novembre

Sala Zentral, Pamplona (Navarra)

Diumenge

8

Novembre

Diumenge, 8 Novembre

Toni Moog Fortnique 17:00h

Bilbo Rock, Bilbao (Bizkaia)

Diumenge

8

Novembre

Diumenge, 8 Novembre

Toni Moog Fortnique 19:30h

Bilbo Rock, Bilbao (Bizkaia)

Divendres

13

Novembre

Divendres, 13 Novembre

Los Chichos

Sala Kubik, Vitoria Gasteiz

Dissabte

14

Novembre

Dissabte, 14 Novembre

Los Chichos

Doka Kafe Antzokia, Donostia

Diumenge

15

Novembre

Diumenge, 15 Novembre

Toni Moog Fortnique

Sala Zentral, Pamplona Iruña


Vitamin Producciones en Instagram Vitamin Producciones en Facebook Vitamin Producciones en Twitter


 

Utilizamos cookies, tanto propias como de terceros, para ofrecer nuestros servicios y recoger información estadística.
Al acceder a "www.musikazepro.com" está aceptando su instalación y uso en los términos de nuestra política de cookies.